0
Aktiivset kasutajat
0
Tööpakkumist
0
Töötajat leitud

Meist

TööPesa sai alguse õpilasfirmana, sest soovisime mingi päris probleemi ära lahendada. Noorte jaoks on töökoha leidmine väga raske kui sul puuduvad kontaktid – just selle probleemi TööPesa lahendabki. TööPesa on esimene noortele ja alaealistele suunatud tööportaal.

TööPesa loojateks on Siim Mikael Martin, Ilja Karasjov ja Kris-Robin Metsoja.

Saavutused

Edu & Tegu STARTERtallinn 2021 – 2. koht

  • 500 EUR STARTER Inspiration prize
  • Veebimajutus 1 year of free web-hosting services
  • Tallinn Creative Incubator training sessions and private consulting
  • 12-Month Avokaado.io premium plan
  • SEB Bank prizes and support

TööPesa Tiim

1638555353315

Ilja Karasjov - CEO

Olen ettevõtlik 17-aastane noormees, kes hetkel on TööPesa CEO ja asustaja. Samuti õpetan gümnaasiumis noortele investeerimist ja ise tegelen aktiivselt investeerimisega. TööPesa on minu jaoks esimene suurejooneline projekt, milles on väga tähtis sotsiaalne missioon. Töötan selle veebiplatvormi tegemiseks täie hooga: otsin uusi partnereid, uurin veebilahendusi ja suhtlen mitme mentoriga.

Enda tiimi kohta on öelda ainult head. Inimesed olid hoolikalt valitud ja perfektselt sobivad oma kohale ja eeskujulikult täidavad oma ülesandeid. Tõelised proffid!

Vabal ajal käin jõusaalis ja osalen erinevates koolitustes. Õppimine moodustab praegu korraliku osa minu vabast ajast. Olen gümnaasiumi 11. klassis ja tulevikus kavatsen minna ärindust õppima. Hetkel terve TööPesa meeskond toimetab selle nimel, et iga noor saaks endale sobiva ja meelepärase töökoha!

Minu LinkedIN
Minu Instagram

Siim Mikael Martin - Co-Founder

Olen TBG gümnasist ning TööPesa kaasasutaja.

Minu igapäevasteks tegevusteks kooli kõrvalt on TööPesa arendamine, jõusaalis käimine ja uute teadmiste omandamine, peamiselt finants-valdkonnas.
Vabal ajal meeldib mulle mängida arvutimänge.

TööPesa on minu esimene suur projekt seoses ettevõtlusega ning usun, et suudame pakkuda kõikidele seotud osapooltele väärtust.

Minu LinkedIN
Minu Instagram

Kris-Robin Metsoja

Kuidas TööPesa töötab?

Meid usaldavad ja toetavad